czwartek, 28 maja 2015

Dlaczego właśnie blog?

Hej, jestem Ola! To mój pierwszy post na tym blogu... Mam nadzieję, że Ci się spodoba ;)


Już od dawna myślałam o prowadzeniu swojego kanału na youtube... Jednak wahałam się  czy to jest odpowiednie dla mnie... W końcu na kanał mogą trafić WSZYSTKIE osoby... Poczynając od (co gorsza)znajomych do osób z innych części Polski/świata :/ Zauważyłam też, że kanały prowadzone przez osoby z gimnazjum nie są zbyt dobrze odbierane...


Skąd pomysł na bloga?

Pewnego dnia mnie olśniło... Uznałam, że blogowanie to coś dla mnie! Blog jest bardziej osobisty, istnieje przecież tyle blogów, moi znajomi nie przeglądają przecież każdego... Jest więc mniejsze prawdopodobieństwo, że trafią właśnie na mój blog niż na kanał na youtube... Nie chodzi tu o to, że się wstydzę, lecz boję się jak zareagują... a przykro byłoby mi, gdyby na samym początku mojej ,,działalności'' coś takiego mnie zraziło ;) Uważam, że powinni się dowiedzieć dopiero wtedy, kiedy ,,rozkręcę'' bloga, poczuję, że jestem na dobrej drodze i blogowanie to coś, co chcę robić! 

Co będzie na tym blogu?

W trzech słowach można stwierdzić, że ,,wszystkiego po trochu" ;)
Pojawią się zdjęcia i filmiki ze spacerów z moim psem, tutoriale, DIY, OOTD, LOOKBOOKi!!! Przeniosę cząstkę tego, co publikowałabym na youtube, na bloga ;) Pojawią się tu również opisy/recenzje kosmetyków, które używam, ulubieńcy, haule oraz projekty denko ;) 

Jak często będę publikować posty?

Jeszcze nie wiem... Na razie zacznę od 1-2 na tydzień, potem postaram się dodawać 3-4... W wakacje może częściej ;) Przynajmniej tak zamierzam :D Ale wszystko się jeszcze okaże!

A teraz prośba do was!

Dopiero zaczynam, więc nie mam doświadczenia w blogowaniu.... Proszę o wyrozumiałość!!! Mam nadzieję, że w komentarzach będziecie zostawiać rady i konstruktywną krytykę, a nie hejty! Sama nigdy nikogo nie hejtowałam! 


Uznałam, że taki post informacyjny się przyda ;) Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że miło się czytało... To do następnego postu :* ! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz